Lyžování jižní Morava

Osvětimany

(Vzdálenost od penzionu Senline v Brumovicích - Délka trasy: 35 km, celkový čas: 00:42 h)
SKI Park Osvětimany je jako stvořený pro lyžování či snowboarding. Najdete zde 400m dlouhou sjezdovku (převýšení 98m). Na začátku je svah prudší a od půlky středně těžký. Svah je vhodný jak pro zkušené lyžaře, tak i pro začátečníky.

Stupava

(Vzdálenost od penzionu Senline v Brumovicích - Délka trasy: 43 km, celkový čas: 00:53 h)
SKI Park Stupava je lyžařské centrum, které se nachází ve 350 – 450 m. n. m. a funguje již od roku 2001. Přepravní kapacita 2 500 osob za hodinu. Délka sjezdovky je 500 m. Sjezdovka je pravidelně zasněžována a taky osvětlená. Každý den si zde můžete zalyžovat do 20:30 (noční lyžování). Lyžařské středisko se nalézá ve Chřibech (Buchlovských horách).

Uhřice

(Vzdálenost od penzionu Senline v Brumovicích - Délka trasy: 19 km, celkový čas: 00:21 h)
Lyžařský areál Uhřice se nachází u hlavní silnice ze Slavkova do Žarošic. Délka sjezdovky činí 240 metrů a převýšení 44 metrů. Kapacita vleku je 720 osob/hodinu. Svah je uměle zasněžován i osvětlen. Na vrcholu sjezdovky naleznete občerstvení s krytým posezením, sociální zázemí. Dále se zde nachází parkoviště pro 80 osob.

Břestek

(Vzdálenost od penzionu Senline v Brumovicích - Délka trasy: 50 km, celkový čas: 00:59 h)
Lyžařský areál Břestek (výška 340 m. n. m) se nachází v blízkosti chatové oblasti za obcí Břestek. Parkovací plocha je cca 200 osobních aut. Sjezdovka je dostatečně široká. Pro mírný sklon je sjezdovka vhodná nejvíce pro začátečníky či mírně pokročilé lyžaře. V areálu naleznete rychlé občerstvení i sociální zařízení. Restaurace se nachází v blízkém okolí.

Němčičky

(Vzdálenost od penzionu Senline v Brumovicích - Délka trasy: 12 km, celkový čas: 00:15 h)
Lyžařský areál v Němčičkách je nejníže položeným lyžařským svahem ve střední Evropě (180 m. n. m.) a délka svahu činí 350 metrů. Nachází se zde také 21 metrový dopravníkový pás pro malé děti. „Podklad“ sjezdovky činí umělá hmota, proto je možné lyžovat i za nepříznivých sněhových podmínek. Svah je však i uměle zasněžován.

Page Updated  March 5th, 2013