Srovnání penzionů

Pokud hledáte vhodné ubytování na jižní Moravě, podívejte se na následující srovnání penzionů a hotelů. Naši čtenáři vybrali to nejlepší ubytování (v poměru cena a kvalita) a my se s Vámi o toto hodnocení podělíme.

1. místo Penzion Senline Brumovice

        

Za málo peněz mnoho muziky - Tak zhodnotili turisté penzion Senline. Za 350 Kč/noc se ocitnete v penzionu s bazénem, vířivkou, saunou – vše je v ceně, bez dalších poplatků! A TO NENÍ VŠE! Pod penzionem je vinný sklípek, na zahradě gril, ohniště a udírna. K dispozici je i zahradní domek (se sprchou, WC, kuchyňkou). Pro děti je připravena houpačka se skluzavkou, trampolína, pingpongový stůl, dětský koutek, pískoviště. V penzionu se pak nachází herna se stolním fotbálkem, TV, DVD, taneční podložkou, šipkami hračkami a společenskými hrami. Parkování a wifi zdarma je samozřejmostí, za příplatek si můžete přivést i domácího mazlíčka. Dále si můžete v penzionu zapůjčit terénní čtyřkolku či horská kola (+ dětský přípojný vozík za kolo).

Možnost nadstandardní služby

Navíc je možné si doplatit každodenní dovážku čerstvého pečiva či snídaní.

Ceník
350 Kč/osoba
Pronajmout si můžete i celou chatu (kapacita 16 osob) za 22 000 Kč/týden (od května do září), za 17 000/týden (říjen až duben) a za 26 000 Kč/týden v období Silvestra

2. místo Statek Mutěnice

    

Příjemné chvíle můžete strávit v Mutěnicích na Statku. Mutěnice leží v srdci vinařského kraje a samotný penzion se nachází v těsné blízkosti vinných sklepů. Apartmány jsou opatřeny sprchou a WC. Dále je možnost využít garáží či hlídaného parkovacího stání. Naleznete zde také vybavenou kuchyňku, venkovní posezení a také internet zdarma.

Ceník
Noc/osoba 350 Kč – pokud se zdržíte 2 nocí a více tak 300 Kč

3. místo Penzion v parku Čejkovice

V Čejkovickém parku se nachází penzion s pěti dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlky či dětské postýlky. Každý pokoj má koupelnu, lednici, televizi a varnou konvici. U penzionu můžete parkovat a je zde wifi zdarma. 

Ceník
Cena za osobu 400 Kč/noc, při pobytu 3 a více nocí 320 Kč/noc.

4. místo Hotel Grand Hodonín

  

Hotel Grand Hodonín se nachází naproti vlakového nádraží v Hodoníně.  Můžete se ubytovat v jedno, dvou či třílůžkovém pokoji (kapacita 60 lůžek). Ve stejné budově se nachází také restaurace či letní zahrádka ve dvoře. Samozřejmostí je úschovna kol či motocyklů, kryté parkování (po domluvě), wifi připojení, nonstop služby recepce a zajištěná návštěva vinného sklípku.

Ceník
1-lůžkový pokoj 390 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 490 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a sociálním zařízením 690 Kč/noc.

Page Updated  March 5th, 2013